Speciální SMS řešení

Pro uživatele s extrémními požadavky jsou k dispozici specializované služby. Extrémními požadavky se rozumí speciální SMS řešení, obrovské objemy SMS, napojení na jiné firemní systémy, odesílání velkého množství SMS do zahraničí, připojení na MMS centrum a další...

Direct

Vysokorychlostní SMS brána a SIM hosting pro firmy. Průchodnost 50 SMS za vteřinu, velmi nízká cena SMS, plná podpora odpovědí a doručenek, odesílání SMS z firemních informačních systémů přes API. Služba Direct SMS umožňuje dále definovat vlastní textový identifikátor odesilatele (například název vaší firmy), identifikovat falešné, doručené SMS odeslané ze zahraničních SMS center a odesílat a přijímat SMS z vašeho vlastního čísla.

Premiumsms

Služba umožňuje zpoplatnit libovolné vaše produkty formou SMS s vyšším tarifem. AXIMA spol. s r.o. je přímým Premium SMS agregátorem a poskytuje tuto službu v nadstandardní kvalitě včetně "živé" infolinky pro koncové zákazníky, kteří vám za vaše služby zaplatí zasláním SMS. Proti běžným poskytovatelům Premium SMS nabízí toto řešení vyšší výnosy a podstatně rychlejší výplatu tržeb na váš bankovní účet. Pro projekty s menším množstvím Premium SMS (méně než 20 denně) využijte základní službu Premium SMS Action.

Sms-pay

SMS platby za služby a zboží. Řešení spojuje tři technologie. SMS platby vašich zákazníků s podstatně vyšším podílem na výnosech než u klasických Premium SMS. Dále technologii AXIMA JAVA Pay, která zákazníkům umožňuje platit jednoduše přímo z mobilního katalogu zboží a navíc možné spojení SMS platby a současné lokalizace polohy zákazníka. Cena řešení a reference jsou k dispozici na vyžádání. Pro projekty s menším množstvím platebních SMS (méně než 20 denně) využijte základní službu Pay SMS lite.

Sms-games

Samostatná aplikace pro jednoduchou realizaci SMS soutěží, kvízů, SMS aukcí a libovolných dalších SMS her. Jedná se o ideální řešení pro realizaci spotřebitelských soutěží a projektů z oblasti SMS marketingu.

Sms-chat

Komunikační aplikace pro provozování SMS chatu se zákazníky. Vaši zákazníci odesílají své zprávy na čísla s vyšším tarifem (za 3-99 Kč), vy jim odesíláte své zprávy z této webové aplikace.

Sms-klub

Aplikace pro jednoduchou registraci clenu do klubu formou SMS a nasledne rozesilani hromadnych SMS temto registrovanym clenum.

Smsterminal

SMS Terminál jsou speciální klientská řešení pro zákazníky sms.sluzba.cz. Služba SMS Terminál je aplikační nadstavbou komunikačního portálu sms.sluzba.cz a poskytuje speciální funkce pro SMS komunikaci s Vašimi zákazníky a obchodními partnery. SMS Terminál je individuální zákaznické SMS řešení, které je "šité na míru" přesně dle Vašich požadavků.

SMS Info

Řešení SMS komunikace pro města a obce. Komunikace úřadů s občany obcí a městských částí.

SMS Agent
Software pro odesílání, příjem a zpracování SMS. Systém funguje jako služba pro serverové systémy Windows.
Jméno: 
Heslo: 
Registrace

Tipy

SMS Terminál - řešení pro Vaše zaměstnance

SMS Terminál se dobře osvědčil ve firmách, které expedují zásilky a SMSkami o tom předem informují zákazníky. Administrátor zřídí firemní účet na sms.sluzba.cz, který není přístupný nikomu jinému. Zaměstnanci expedice pak využívají pouze velice jednoduché WWW rozhraní SMS Terminálu pro odesílání informací zákazníkům.

Nápověda

Speciální SMS služby

Někteří naši zákazníci časem "vyrostli" nebo prostě potřebují něco velmi speciálního. Pokud například objem Vámi odesílaných SMS přesáhne hranici 30.000 měsíčně, je výhodné přejít na vysokorychlostní SMS bránu Directsms.sluzba.cz. Lze tak dosáhnout ještě lepší ceny za jednu odeslanou SMS a vyšší průchodnosti. SMS terminál je zase ideálním řešením, pokud potřebujete aplikační nadstavbu nad Vaše SMS služby.