Základní SMS služby

 • Vysokorychlostní SMS brána s garantovaným odesláním a doručením SMS.SMS Gate

  SMS Gate je garantovaná SMS brána, napojená přímo do SMS center mobilních operátorů. Spolehlivě odesílá a příjímá SMS, plně podporuje doručenky a odpovědi. Cena již od 0,59 Kč za SMS do ČR a SR.

 • Nástroj pro SMS platby za Váš obsah nebo Vaší vlastní službuPremium SMS Action

  Služba vám zajistí okamžitý příjem SMS plateb vašich zákazníků. Premium SMS Action umožňuje navíc ihned rozjet SMS spotřebitelskou soutěž nebo hlasování. Můžete zpoplatnit inzerci nebo libovolnou jinou službu.

 • Odesílání hromadných SMS pohodlně z Excelu.SMS Groups

  SMS Groups odesílá hromadné SMS zákazníkům, obchodním partnerům, uživatelům vašich služeb, zaměstnancům a dalším lidem. Seznam příjemců nahrajete snadno jako tabulku v Excelu.

 • SMS Monitoring spolehlivě pohlídá funkčnost Vašich služeb.Pay SMS lite

  Pay SMS lite je jednoduchý platební systém, který lze použít k prodeji vstupenek, jízdenek, parkovného, časopisů, knih, CD, DVD, připojení na internet, pojištění nebo k výběru jiných poplatků.

 • Ovládání čehokoliv na dálku SMSkou - propojení SMS a internetu.SMS Action

  Služba zajistí spuštění požadované akce přes SMS. Cokoliv můžete nyní ovládat pouhým odesláním SMS. SMS Action přijme zprávu a kontaktuje libovolné zařízení.

 • SMS ChatSMS Chat

  Samostatná komunikační aplikace pro provozování SMS chatu. Zákazníci komunikují přes SMS z mobilů, vy přes webové rozhraní.

 • Jednoduché zpoplatnění stažení souboru.SMS Download

  Pomocí služby SMS Download můžete okamžite zpoplatnit stažení libovolného souboru ze svého webu nebo přístup na vaši placenou www stránku.

 • Aplikace pro realizaci SMS soutěží, kvízů, SMS aukcí apod.SMS Games

  Samostatná aplikace pro jednoduchou realizaci SMS soutěží, kvízů, SMS aukcí, hlasování, anket a libovolných dalších SMS her. K dispozici je téměř 20 herních konceptů.


TIP!

Služba SMS Download v nové podobě.
Zjednodušili jsme použití služby SMS Download. Na své webové stránky pouze vložíte jednoduchý kód a rovnou prodáváte.

Hledáte nejvhodnější komunikační SMS nebo platební SMS řešení?
Nevíte-li, která naše služba je pro vaše potřeby nejvhodnější, vyzkoušejte velmi jednoduchého průvodce.

Výhodný platební tarif 99 Kč.
Pro uživatele služby Premium SMS Action a SMS Download je k dispozici výhodnější platební tarif 99 Kč. Výše výnosů u všech tarifů je zde: Premium SMS Action provize.

SMS platby bez prostředníků s okamžitou výplatou výnosů!
AXIMA spol. s r.o. je Premium SMS agregátorem s přímým napojením na mobilní operátory. Přejděte od nespolehlivého poskytovatele k nám a překvapí Vás kvalita služeb i rychlost výplaty výnosů. Garantujeme výplatu do 7 dnů od odeslání požadavku. Pro projekty s velkým objemem SMS plateb, využijte naši službu Premiumsms.sluzba.cz.

Jméno: 
Heslo: 
Registrace

Tipy

Hromadné SMS snadno a rychle

Řešíte problém, jak rychle a jednoduše odeslat SMS všem zaměstnancům nebo zákazníkům? Použijte službu SMS Groups. Vložíte seznam čísel a textů zpráv v excelu a okamžitě rozešlete na všechny cílové mobily.

Nápověda

Jednoduché odesílání SMS přímo z počítače

Stáhněte si program SMS Gate Sender, který vám umožní odesílat jednotlivé i hromadné SMS z jednoduché aplikace v PC.